Klima, Urla

Urla Beko Servisi

Yaz mevsiminde arıza tespit ve tamiri için internet başına geçerek servis arayanların başında İzmirliler gelirken, Urla ise en çok klima arızası yaşanan bölgelerden biri. Bakımı aksatanlar ağır tamir masraflarıyla karşılaşırken, Urla Beko servisi hizmetlerimiz sayesinde artık klima arızalarında ve diğer Beko cihazlarınızın onarım ihtiyacında günlerce beklemenize ve hizmet için fahiş ödemeler yapmanıza gerek kalmıyor.

Düzenli Bakımın Önemi

Urla Beko Servisi olarak firmamız, servis kaydı oluşturulduktan itibaren en kısa sürede cihazınıza müdahale etmektedir. Bu nedenle hızlı ve güvenilir servis imkanı veren firmamız tercih edilir niteliktedir. İklimlendirme sistemlerinde yani klimalarda karşılaşılan problemlerin tamamı olmasa da büyük bir bölümü cihazın düzenli bakım görmemesinden kaynaklanır. Türkiye’de pek çok insan ise bu durumun farkında olmadığından sistem çalışmayı sürdürdüğü müddetçe bakım yaptırmanın da gereksiz harcama olduğunu düşünüyor. Servis çağırarak klimasının bakımını yaptırması halinde boş yere para ödeyeceğini düşünen insanlar, cihazın performansının düştüğünden ve enerji sarfiyatının arttığındansa habersiz. Bilhassa yaz sıcaklarında bütün İzmirliler ev ve işyerlerindeki klima sistemlerinin iflas etmesi sonucunda servis arama telaşına girerken, servislerin bu en yoğun olduğu dönemde tüm taleplere aynı gün içinde yanıt vermesi mümkün olmuyor. Birkaç gün ve bazen bir hafta kadar beklemesi gereken İzmirliler bu arada sıcaklarla boğuşmak zorunda kalırken, arızalanan sistemin tamiri için de yüklü meblağlar ödeyebiliyor.

Urla Beko Servisi

Urla Klima Montajı, Tamiri, Bakımı

Beyaz Eşya Tamiri, Klima ve Kombi Tamiri hizmetlerinin yanı sıra Klima Montajı‘da yapmaktayız. Adres değişikliği halinde Beyaz Eşyalarınızın ve Klimalarınızın zarar görmeden servis garantisi ile yerinden sökülerek yeni adresinize montajı ve bakımının yapılması son derece önemlidir. Zira yanlış sökülen Beyaz Eşyalarınızın yeni yerinde çalışmama ihtimali yüksektir.

Yaz sıcaklarının tam ortasında klimaların aniden arızalanması can sıkıcı ve bütçe yoran bir durum olmasına rağmen esasen cihaz beklenmedik bir şekilde arızalanmaz. Gün ve gün düşen performansı ile yakın bir gelecekte iflas edeceğinin sinyallerini veren klima sistemleri, bakım görmeden kullanıldıkça arızalanmaya daha da müsait hale gelir.Bu sebeple bakım için ödeme yapmadığı için karda olduğunu düşünenlerin, sistemin her an arızalanabileceğini ve sorunun giderilmesi için parça değişimi gerekebileceği unutmamalıdır. Bir başka değişle düzenli bakım gören klima sistemlerinde arızalar oluşmadan öngörülebilir ve çok cüzi meblağlar karşılığında sorun yaşanmadan engellenir.

Deneyimli ekibimizle sizlere daima kaliteli hizmet vermeyi benimseyen servisimiz sizlere bir telefon kadar uzaktır. Her türlü arızalarınızda telefon desteği alabilirsiniz. Ayrıca servis kaydı oluşturduğunuz zaman birçok sorunu yerinde ve hızlı olarak çözdüğümüz için zamandan da tasarruf edeceksiniz.

Çoğu zaman servis kaydı oluşturduğunuzda aynı gün içerisinde sizlere servis hizmeti verdiğimizi unutmayınız.

Urla Beko Servisi 1

Bakım gören klimaların arızalanması, arıza meydana gelmeden engellenirken aynı zamanda enerji sarfiyatının en uygun seviyede kalmasına yardımcı olur. Performansı düşen klimalardan istenen verim alınamadığı için sistem daha uzun süre ve daha yüksek enerji sarf edecek şekilde çalıştırılır. Buysa boşu boşuna aylar boyunca fazladan elektrik faturası ödenmesine neden olur ki, Urla Beko servisi olarak bu sebeple bakım konusuna gereken önemi göstermenizi tavsiye etmekteyiz.

‘Düzenli bakım ile
bütçe yormaya SON!’

Servis Garantisi ve Yerinde Servis

Tamirini gerçekleştirdiğimizi cihazlarınızda kullanılan parçalara 1 yıl servis garantisi vermekteyiz. Cihazınızı yerinde tamir etmeye özen gösteren çok zor durumda kalmadıkça cihazlarınızı atölyeye almamaktadır. Böylece günlerce makinenizin servisten gelmesini beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Üstelik bu sayede daha hesaplı ve güvenilir hizmet alma fırsatını yakalıyorsunuz.

Call Now ButtonHEMEN ARA