Klima, Urla

Urla Ariston Servisi

Urla Ariston servisi aramaya gereken bırakmayan profesyonel ekibimiz, ilçenin tamamına makul fiyatlarla bakım ve onarım hizmetleri sunuyor. Başta klimalar olmak üzere Ariston markasının tüm cihazlarında ve modellerinde yetkili servisten hizmet almanın gerekliliğini unutmadan, bu konuda profesyonel çözümler sunan firmamıza başvurmanızı öneririz.

Ev ve işyerlerinde durmaksızın bütün bir yaz boyunca kullanılan ve verimliliği bakım yapılmadığı için her gün biraz daha düşen klimaların arızalanma ihtimallerinin de yüksek olduğunu Urla Ariston servisi olarak biz sizlere tekrar hatırlatıyoruz.

Urla Ariston Servisi 1

Yaz mevsiminde çok yoğun çalışan klima servisleri yoğun talebe hızlı şekilde yanıt vermekte zorlanır. Bu sebeple İzmirlilerin arıza tamiri için günlerce beklemesi gerekiyor. Kimi zaman bu süre bir haftayı dahi geçebiliyor. Klima sisteminin bakımının aksatılması ve yoğun bir şekilde kullanılması neticesinde oluşan arızalar da bazen birkaç farklı sistem ekipmanının değiştirilmesi gerekir. Bu işlemde Çeşme Ariston servisi’nin tamir masrafının servisin bakım hizmeti için talep ettiği ücretten birkaç kat fazlası olmasına sebep olabiliyor. Bu ücretin dışında uzun vadeli düşünüldüğünde cihaz sahiplerinin zararının daha da fazla olduğu anlaşılıyor. Verimlilik düşmesine bağlı olarak klima sistemlerinin daha fazla elektrik enerjisi kullanır. Bakım uygulamalarını gereksiz harcama olarak gören çoğu insanın aklına bu olay malesef gelmiyor.

Geçtiğimiz senelere göre kıyasla yazın mevsim normallerinin üzerinde seyrettiğini zanneden insanlar klimasının daha düşük derecelerde ve daha uzun süre kullanıyor. Aslında anormallik mevsim normallerinde seyreden yaz mevsiminde değil, verimliliği düşen klimalarda oluyor.

Urla Ariston Servisi Telefonu

Deneyimli ekibimizle sizlere daima kaliteli hizmet vermeyi benimseyen servisimiz sizlere bir telefon kadar uzaktır. Her türlü arızalarınızda telefon desteği alabilirsiniz. Ayrıca servis kaydı oluşturduğunuz zaman birçok sorunu yerinde ve hızlı olarak çözdüğümüz için zamandan da tasarruf edeceksiniz.

Arızaların oluştuktan sonra tamir edilmesi için değil, arızaların oluşmaması ve klima sisteminin verimli bir şekilde çalışmayı sürdürmesi için yapılan bakım uygulamaları cihazın ömrünün de daha uzun olmasını sağlar. Bu sebeple uzun vadeli düşünerek bakım işlemlerinin zamanında yaptırılmasına özen göstermeli, bu iş içinse işin uzmanından yani Urla Ariston servisi sunan profesyonel ekibimizden yardım almalısınız.

Servis Garantisi ve Yerinde Servis

Urla Ariston servisi olarak tamirini gerçekleştirdiğimizi cihazlarınızda kullanılan parçalara 1 yıl servis garantisi vermekteyiz. Cihazınızı yerinde tamir etmeye özen gösteren çok zor durumda kalmadıkça cihazlarınızı atölyeye almamaktadır. Böylece günlerce makinenizin servisten gelmesini beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Üstelik bu sayede daha hesaplı ve güvenilir hizmet alma fırsatını yakalıyorsunuz.

Call Now ButtonHEMEN ARA