Kombi, Torbalı

Torbalı Kombi Tamiri

Torbalı Kombi Tamiri olarak her marka ve modeldeki kombi arızalarınızın tamiri konusunda sizleri düşünmekteyiz. Bunun ne kadar önemli hassasiyet isteyen bir iş olduğunun bilincindeyiz. Genellikle kombi arızalarının sebebiyeti her yıl yapılmayan bakımlardan kaynaklanmaktadır.

Bakımsız kombilerimiz hem istediğimiz verimli çalışmayı bizlere gösteremeyip hem de cebimizdeki bir düşmandır. Çünkü aylık faturalarımız da %40 oranların da bir yükselme meydana gelir. Ve bu durumdan doğal olarak hepimiz rahatsız oluruz.

Torbalı Kombi Tamiri Konusunda Bizlere Güvenebilirsiniz.

Özel eğitim almış ehliyetli teknisyen kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Kombi bakım esnasında kombileriniz de mevcut olan pislik tutucular temizlenir. Yanış odası, fan motoru sökülüp bir sezon önceden kalan tozlar kirler hava makinesi tarafından yok edilir.

Kombimizin arka gövdesinde olan genleşme tankının havası bitmiş ise yeniden hava basılır. Temizlik işlemi bittikten sonra kombimiz çalıştırılarak yanış ayarları kontrol ve gaz kacağı kontrolleri yapılır. Herhangi bir sıkıntılı durum göstermiyorsa kombimiz kışa hazır demektir.

Sizlerde sıkıntısız bir kış sezonu geçirmek isterseniz bizleri arayabilir teknik ekibimizden destek alabilirsiniz. Torbalı Kombi Servisi olarak bizleri 7 gün 24 saat arayabilir, servis kaydı oluşturabilirsiniz. Canlı destek hattımızdaki müşteri temsilcilerimiz sizlere servis geliş günü ve saati konusunda yardımcı olacaklardır.

Torbalı Kombi Tamiri
Torbalı Kombi Tamiri, Bakımı, Onarımı

Torbalı Kombi Arızaları Tamiri

Kombi arızalarınız da bizlere 7/24 ulaşabileceğinizi hatırlatır ayrıca sizlere sadece kombi değil tüm beyaz eşya ve klima arızalarınız da da destek verdiğimizi hatırlatmak isteriz. Bu konuda İzmir’in tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

Detaylı bilgi için buraya tıklayarak hizmet verdiğimiz bölgeleri inceleyebilirsiniz.

Firma olarak tüm kombi kullanıcılarına tavsiyemiz yıllık bakımlarını işinin uzmanın kişilere yaptırmalarıdır. Bu konuda da sizlere uzman kadromuzla hizmet verdiğimizi yukarıda belirtmiştik zaten.

Nedeni ne gelince işinin uzmanı olmayan bir kişinin kombi konusunda yeterince doğru ve özenli çalışmadan yapacağı temizlik sonucunda faturalarınız halen yüksek olabilir. Bu da sizlere aylık ekstra maddi külfet yükleyebilir.

Tabi ki de hiç birimiz böyle bir durum ile karşılaşmak istemeyiz değil mi?

Ayrıca daha detaylı bilgiler için sitemizde yer alan diğer yazıları da inceleyebilirsiniz. https://www.izmir-teknik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA