Kombi

Karabağlar Kombi Servisi

Karabağlar Kombi Servisi firması olarak siz değerli müşterilerimizin tüm marka ve modellerde ki cihazlarının tamiri noktasında hizmet vermekteyiz. Evinizde bulunan Beyaz Eşya, Klima, Kombi ve Elektrikli Küçük Ev Aletleri grubunda bulunan cihazlarınızın her türlü arızalarında çağrı merkezimizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Karabağlar Kombi Servisi olarak firmamız, servis kaydı oluşturulduktan itibaren en kısa sürede cihazınıza müdahale etmektedir. Bu nedenle hızlı ve güvenilir servis imkanı veren firmamız tercih edilir niteliktedir.

Karabağlar Kombi Servisi

Karabağlar Klima Montajı, Tamiri, Bakımı

Beyaz Eşya Tamiri, Klima ve Kombi Tamiri hizmetlerinin yanı sıra Klima Montajı‘da yapmaktayız. Adres değişikliği halinde Beyaz Eşyalarınızın ve Klimalarınızın zarar görmeden servis garantisi ile yerinden sökülerek yeni adresinize montajı ve bakımının yapılması son derece önemlidir. Zira yanlış sökülen Beyaz Eşyalarınızın yeni yerinde çalışmama ihtimali yüksektir.

Karabağlar Kombi Servisi

Kombi arızaları için servis hizmeti alırken, arızanın doğru olarak tespit edilmesi zorunludur. Çünkü kombi servisinin yanlış tespit sonucu cihazınıza müdahale etmesi arızayı gidermek yerine farklı arızalara yol açabilir. Bu nedenle komi bakımı ve onarımı yapan servisin işinin ehli ve yetkili olması gerekmektedir.

Karabağlar Kombi Servisi 1

Karabağlar kombi servisiolarak her marka ve modellerdeki kombi bakımı tamiri konusunda sizleri düşünmekteyiz. Bunun ne kadar önemli hassasiyet isteyen bir iş olduğunun bilincindeyiz genellikle kombi arzlarının sebebiyeti her yıl yapılmayan bakımlardan kaynaklanmaktadır. Bakımsız kombiler  hem istediğimiz verimli çalışmayı bizlere gösteremeyip aynı zamanda ise cebimizdeki bir düşmandır. Faturalarımızda % 40 Lara varan  yükselme meydana gelir. Ve bu durumdan doğal olarak hepimiz rahatsız oluruz

Karabağlar kombi servisi: olarak sizleri hem bu sıkıntıdan kurtarıp hem de rahat bir kış sezonu geçirmenizi sağlıyoruz.  Kombiler imiz de bakım esnasında ileride sizlerin karşısına çıkacak olan arızaları engellemiş oluyoruz. Bakım görmemiş bir kombi ansızın arıza yapması durumunda beklenmedik bir bütçe sarsıntısına yol acar. Bakımlı bir kombi ise sizlere bir kış sezonunu rahat bir şekilde çıkarır. Aslında bakım masrafından kaçarken bizlerden gerek doğal gaz faturası gerek kombi arızaları yüzünden çok daha fazla para ödemiş oluruz. Kimse böyle bir durumla karşı karşıya kalmak istemez sizlerde her sezon öncesi kombi bakımını

 

Karabağlar Kombi Servisi Telefonu

Deneyimli ekibimizle sizlere daima kaliteli hizmet vermeyi benimseyen servisimiz sizlere bir telefon kadar uzaktır. Her türlü arızalarınızda telefon desteği alabilirsiniz. Ayrıca servis kaydı oluşturduğunuz zaman birçok sorunu yerinde ve hızlı olarak çözdüğümüz için zamandan da tasarruf edeceksiniz.

Çoğu zaman servis kaydı oluşturduğunuzda aynı gün içerisinde sizlere servis hizmeti verdiğimizi unutmayınız.

Çamaşır makinem su almıyor, Bulaşık makinem suyu ısıtmıyor, su tahliyesi yapmıyor, koku yapıyor eyvah ben şimdi ne yapacağım dediğinizde biz sizlere hizmet vermek için burada olacağız. Bu saydıklarımıza ek olarak buzdolabım soğutmuyor, klimam ses çıkartıyor, yeterince soğutmuyor gibi problemler başta olmak üzere daha nicelerini sayabiliriz.

Servis Garantisi ve Yerinde Servis

Tamirini gerçekleştirdiğimizi cihazlarınızda kullanılan parçalara 1 yıl servis garantisi vermekteyiz. Cihazınızı yerinde tamir etmeye özen gösteren çok zor durumda kalmadıkça cihazlarınızı atölyeye almamaktadır. Böylece günlerce makinenizin servisten gelmesini beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Üstelik bu sayede daha hesaplı ve güvenilir hizmet alma fırsatını yakalıyorsunuz.

Bize Ulaşın

Yapılan işlemler sonucunda aylık ısınma faturanızda %30, %35 hatta %40 lara varan tasarruf yapabilirsiniz.  Karabağlar kombi servisi firmamızı arayarak yıllık bakımlarınızı yaptırabilirsiniz.

Ayrıca https://www.izmir-teknik.com/ wep adresinden bizleri takip edebilirsiniz..

Call Now ButtonHEMEN ARA