Petek Temizliği

Güzelbahçe Petek Temizliği

Güzelbahçe Petek Temizliği konusunda uzman olan firmamız siz değerli müşterilerimizin tüm marka ve modellerde ki cihazlarının peteklerinin temizlenmesi noktasında hizmet vermektedir. Ayrıca evinizde bulunan, Klima, Kombi ve Elektrikli Küçük Ev Aletleri grubunda bulunan cihazlarınızın her türlü arızalarında çağrı merkezimizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Güzelbahçe Petek Temizliği hizmetinin sorunsuz bir şekilde sunan firmamız, servis kaydı oluşturulduktan itibaren en kısa sürede cihazınıza müdahale etmektedir. Bu nedenle hızlı ve güvenilir servis imkanı veren firmamız tercih edilir niteliktedir.

Güzelbahçe Petek Temizleme
Güzelbahçe Petek Temizleme, Petek Temizliği

Güzelbahçe Petek Temizliği İletişim

Kombi arızaları için servis hizmeti alırken, arızanın doğru olarak tespit edilmesi zorunludur. Çünkü kombi servisinin yanlış tespit sonucu cihazınıza müdahale etmesi arızayı gidermek yerine farklı arızalara yol açabilir. Bu nedenle komi bakımı ve onarımı yapan servisin işinin ehli ve yetkili olması gerekmektedir.

Genelde komi arızaları kombinin kendisinde veya peteklerinde meydana gelmektedir. Isıtma ile ilgili problemler de kombinin yanı sıra petek temizliği ve bakımının da yapılması gerekebilir. Hatta bazen ısıtma problemleri kombiden değil yalnızca peteklerden kaynaklı olabilir.

Güzelbahçe Petek Temizliği

Soğuk havalarda evinizde ve iş yerinizde ısıtma amaçlı kullanmakta olduğunuz  kombi ve ekipmanlarının yılda en az 1 kere bakım ve temizliğinin yapılması gerektiğini biliyor muydunuz ?

Güzelbahçe petek temizliği firması olarak bizler sizin için kombi ve petekler de devir daim yapan sudan zamanla ısınma ve kirecin de etkisiyle oluşan pasları söküp atıyoruz. Böylece peteklerin içindeki demir elementlerin ve bu pasın sıcaklığın da etkisiyle çamur ve tortulaşmasını önlüyoruz. Bu da size ekonomik ısınma imkanı sağlıyor.

Çünkü suda oluşan tortular kapalı sistemde saklanacak yer ararlar ve genelde petek diplerini seçerler. Kombi peteklerimizin en alt katmanı zamanla bu oluşan tortularla ve balçıkla dolarlar. Bunun sonucu da kombimizin ısıttığı su peteklerden geçemez hale gelir.  Sonuç olarak size %40 ısı kaybı olarak geri döner. Peteklerimizin üst kısımları sıcak kalırken alt kısımları ise soğuk olacak neticesinde doğal gaz faturalarınız artacaktır. Tabi bunuda hiç birimiz istemeyiz değil mi ?

Cevabınız evet ise hiç zaman kaybetmeden Güzelbahçe petek temizliği alanında uzman firmamızı arayın. Profesyonel ekipmanlarımız yardımıyla sizin adınıza bu temizliği biz yapalım. Size de uygun fiyata ısınmanın keyfini sürmek kalsın. Böylece paranızı boşa harcamamış olacağınızı da unutmayınız.

Deneyimli ekibimizle sizlere daima kaliteli hizmet vermeyi benimseyen servisimiz sizlere bir telefon kadar uzaktır. Her türlü arızalarınızda telefon desteği alabilirsiniz. Ayrıca servis kaydı oluşturduğunuz zaman birçok sorunu yerinde ve hızlı olarak çözdüğümüz için zamandan da tasarruf edeceksiniz.

Petek temizliği verimli ısı elde etmeniz için yapılması gereken önemli bir iştir. Radyatörler sayesinde soğuk havalarda, sıcak ortamlara sahip oluruz. Ancak zamanla radyatörlerin ısınmasında verim kaybı yaşanmaya başlar ve yeteri kadar ısınmadığını fark ederiz.

Petek Temizliği ile kombi bakımını birbirine karıştırmamak gerekir. Kombi bakımı, kombi yetkili servisleri tarafından sadece kombinin düzenli olarak çalış çalışmadığının kontrolü ve gerektiği durumlarda kombi parçalarının temizlenmesi işlemidir.

Petek Temizliği ise; petek temizliği konusunda profesyonel firmalar tarafından ısıtma sisteminin bütün borularını ve peteği de içine alan kapsamla bir iştir. Ayrıca petek temizliği kabataslak olarak yapılmaz. Özel kimyasallar ile özen gösterilerek yapılan bir iştir.

Bize Ulaşın

Yapılan işlemler sonucunda aylık ısınma faturanızda %30, %35 varan tasarruf yapabilirsiniz. güzel bahçe petek temizliği firmamızı arayarak yıllık bakımlarınızı yaptırabilirsiniz. Haftada 7 Gün / 24 Saat bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA