Servis, Çeşme

Çeşme Siemens Servisi

 çeşme siemens servisi

BİZLERE 7/24 ULAŞABİLCEĞİNİZ CAĞRI MERKEZİMİZ 0232 723 11 44

ÇEŞME SiEMENS SERViSi , SİEMENS marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre her ürünü titizlikle değerlendirip , arızayı ve bozulan parçayı bulup uygun zaman içerisinde 1 yıl garantili parçayla değiştirir.

20 yılı aşmış tecrübesi ile ün salmış uzman eğitimli teknisyenler 1 yılda 2 kez kurslara katılır. Hizmet sınırı olmadığına inancımız çok yüksektir.

Bu nedenle eğitimi hiç bir zaman elden bırakmıyoruz hızlı uzman personel topluluğuyla ve hizmet veren en iddalı servistir.

Gözünüz gibi baktığınız siemens marka ürünlerinizi birde bizim gözümüzün görmesi için çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

 Tüm teknisyenleri mesleki yeterlilik seviyesinin üstündedir. Bunun haricinde iyi niyet ve hoşgörüyü elden bırakmamak la birlikte eşit şartlarda hizmet etmek önceliğimizdir.

SİEMENS marka buzdolabı , çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre her ürünü titizlikle değerlendirip , arızayı ve bozuk olan parçayı bulup size en uygun zaman içerisinde 1 yıl garantili parçayla değiştirir.

1 yıl içerisinde cihazda aynı arızayla ilgili bir problem oluştuğunda bizlere geri dönüş sağlandıktan sonra servis ekiplerimiz hiç bir ücret almak sızın cihazınızı garantili bir şekilde teslim etmektedir. Bu yapıla işlem ise ÇEŞME SİEMENS SERVİSİNİN bir farkıdır. Güler yüzlü ve uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gücümüze güç katıyoruz…

Bazı sorunlarda arıza sebebi ile cihazda kalıcı hasarlar kalsa bilse uzaman ekiplerimiz tarafından atölyeye alının cihazlar ilk aldığınız günkü gibi sıfır ayarına gelecektir

 

 ÇEŞME SIEMENS SERVİSİ DAİMA SİZLERİN YANINDA 

 Çeşme Siemens Servisi

Çeşme sıemens servisi

Beyaz Eşya Tamiri, Klima ve Kombi Tamiri hizmetlerinin yanı sıra Klima Montajı‘da yapmaktayız. Adres değişikliği halinde Beyaz Eşyalarınızın ve Klimalarınızın zarar görmeden servis garantisi ile yerinden sökülerek yeni adresinize montajı ve bakımının yapılması son derece önemlidir. Zira yanlış sökülen Beyaz Eşyalarınızın yeni yerinde çalışmama ihtimali yüksektir.  çeşme sıemens servisi nin den   hiç çekinmeden her konuda yardım alabilir bütün bu sorunlarla ilgili bilgi alabilirsiniz..

Çeşme sıemens Servisi

çeşme sıemens servisi  için servis hizmeti alırken, arızanın doğru olarak tespit edilmesi zorunludur. Çünkü kombi servisinin yanlış tespit sonucu cihazınıza müdahale etmesi arızayı gidermek yerine farklı arızalara yol açabilir. Bu nedenle komi bakımı ve onarımı yapan servisin işinin ehli ve yetkili olması gerekmektedir.

Çeşme Siemens Servisi 1

Genelde komi arızaları kombinin kendisinde veya peteklerinde meydana gelmektedir. Isıtma ile ilgili problemler de kombinin yanı sıra petek temizliği ve bakımının da yapılması gerekebilir. Hatta bazen ısıtma problemleri kombiden değil yalnızca peteklerden kaynaklı olabilir.

Çeşme Siemens Servisi   Telefon : 0232 723 11 44

Deneyimli ekibimizle sizlere daima kaliteli hizmet vermeyi benimseyen servisimiz sizlere bir telefon kadar uzaktır. Her türlü arızalarınızda telefon desteği alabilirsiniz. Ayrıca servis kaydı oluşturduğunuz zaman birçok sorunu yerinde ve hızlı olarak çözdüğümüz için zamandan da tasarruf edeceksiniz. Çeşme Siemens Servisi olarak çeşme ve semnt lerine aynı gün ve yerinde hizmet vermekteyiz

Çoğu zaman servis kaydı oluşturduğunuzda aynı gün içerisinde sizlere servis hizmeti verdiğimizi unutmayınız.

Çeşme Siemens Servisi 2

Çamaşır makinem su almıyor, Bulaşık makinem suyu ısıtmıyor, su tahliyesi yapmıyor, koku yapıyor eyvah ben şimdi ne yapacağım dediğinizde biz sizlere hizmet vermek için burada olacağız. Bu saydıklarımıza ek olarak buzdolabım soğutmuyor, klimam ses çıkartıyor, yeterince soğutmuyor gibi problemler başta olmak üzere daha nicelerini sayabiliriz.

Servis Garantisi ve Yerinde Servis

Tamirini gerçekleştirdiğimizi cihazlarınızda kullanılan parçalara 1 yıl servis garantisi vermekteyiz. Cihazınızı yerinde tamir etmeye özen gösteren çok zor durumda kalmadıkça cihazlarınızı atölyeye almamaktadır. Böylece günlerce makinenizin servisten gelmesini beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Üstelik bu sayede daha hesaplı ve güvenilir hizmet alma fırsatını yakalıyorsunuz.

Call Now ButtonHEMEN ARA