Çeşme, Bölgeler

Çeşme Klima Servisi

çeşme klima servisi                                                                       
0232 723 11 44

Çeşme klima servisi uzun yılları aşmış bir hizmet anlayışı ile çeşme ve semtlerine güvenli ve kaliteli hizmet vermektedir.

Evinizde ve iş yerinizde kullanmakta olduğunuz sizlerin konforunu sağlayan klimalardaki arıza, bakım, ve sorunlarınız için bizleri haftanın 7/24 saati arayabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Günümüzün modern dünyasında artık arabalarda standart olarak sunulan ve ekstradan bir “özellik” olarak adlandırılmayan klimalar; ofis ortamlarından mağazalara, restoranlardan otellere, kafelerden evlere kadar insanın bulunduğu her yerde karşımıza çıkıyor.

Geçmiş yıllarda pahalı ve lüks olarak görülen klimalar artık ulaşılabilir fiyatlar ile sunulduğundan, artık temel bir ihtiyaç olarak görülüyor. Ancak bu denli yoğun kullanılan klimaların bakımına geldiğinde pek çok insan Çeşme klima servisi tarafından sunulan bu bakım işlemleri için para ödemekten kaçınıyor.

Gönderilen teknisyenin klimaya baktıktan sonra bir şey yapmadan gittiğini ve bunun için de ücret talep ettiğinin sanılması, yaz sıcaklarında telefonlarımızın arızalanan klimalarının tamir edilmesini isteyen müşteriler tarafından aralıksız aranmasına yol açıyor. Oysa bakım, bu gibi arızaların ortaya çıkmamasını sağlar ve cihazdan tüm yıl boyunca azami verimi almanızı garantiler.

ÇEŞME KLİMA SERVİSİ OLARAK BİZLERE GÜVENEBİLİRSİNİZ

Çeşme Klima Servisi 1

Çeşme Klima Montajı, Tamiri, Bakımı

Beyaz Eşya Tamiri, Klima ve Kombi Tamiri hizmetlerinin yanı sıra Klima Montajı‘da yapmaktayız. Adres değişikliği halinde  Klimalarınızın zarar görmeden servis garantisi ile yerinden sökülerek yeni adresinize montajı ve bakımının yapılması son derece önemlidir. Zira yanlış sökülen Beyaz Eşyalarınızın yeni yerinde çalışmama ihtimali yüksektir.

Düzenli bir şekilde bakım görmediği için belki de en lazım olan anda yani yaz sıcaklarının ortasında arızalanan klimalar, rahatın bozulmasına ve kuşkusuz bütçelerin de yorulmasına neden oluyor. Yıllardır emektar bir şekilde dur durak bilmeden çalışan klimaların yaz sıcaklarına dayanamayarak iflas etmesiyle birlikte klima servisi aramaya koyuluyor.

Firmamızın deneyimli klima teknisyenlerine sadece cihaz arılandığında ulaşmak yerine bakımı ertelemeden, zamanında yaptırmanız sorun yaşama riskinizin de otomatikman minimuma inmesini sağlayacaktır. Bunun için firmamız tüm klimaların bakımına özen göstermenizi ve işin uzmanına yani servis ekibimize başvurmanızı tavsiye etmektedir.

Çeşme Klima Servisi

Yaz Sıcağında Klimasız Uyumak?

Yaz sıcaklarında arızalanarak keyfin kaçmasına neden olan klimalar ayrıca beklenenden daha fazla bir tamir masrafını da peşi sıra getirebiliyor. Bakım görmediği için yıpranmaya maruz kalan cihazın birçok parçasının değişmesi gerekebiliyor ki, bu da tamir masrafının katlanarak artması manasına geliyor.

Tamir için ödenen meblağ ile aslında bu süreç boyunca klimanın tüm periyodik bakımının yaptırılması mümkün olduğu gibi, bazen tamir bedeli bundan da fazla olabiliyor.

Çoğu zaman servis kaydı oluşturduğunuzda aynı gün içerisinde sizlere servis hizmeti verdiğimizi unutmayınız.

Tüm bu masraf karmaşasının üzerine bir de yazın en sıcak günlerinde klimasız geçen gecelerde uyumak için savaş verilmesi… Sinirlerin gerilmemesi adeta imkânsız hale geliyor. Bu gibi sorunları yaşamamak için tek yapmanız gereken makul fiyatlı Çeşme klima servisi hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçmek!

web adresimiz www.izmir-teknik.com

Call Now ButtonHEMEN ARA