Servis, Çeşme

Çeşme Bosch Servisi

ÇEŞME BOSCH SERVİSİ YAŞAM İÇİN TEKNOLOJİ

Çeşme Bosch Servisi, Dünümüzden bugüne üstün hizmet veren 20 yıllık tecrübeli ustaları ile size en iyi bakım ve onarımı sağlamak için çalışmaktadır. Bosch Servisimiz, 1 yıl garantili çalışma prensibi ile özdeşleşmiş olup her an istediğiniz yerde ve zamanda Bosch marka her ürünü tamir etme  bilgisine sahiptir.

Çeşme Bosch Servisimizde aktif bir hizmet veren ve idealleri doğrultusunda çalışan ustalarımız temiz bir onarım için sizlere en iyi desteği vermektedir. Özgün bir duruş sergilemek amacı ile yapılan her türlü onarımın 1 yıllık garantisi mevcut olup yapılan işin en iyi şekilde sonuçlanması öncelikli hedefimizdir.

Evimizde ve iş yerimizde kullanmakta olduğumuz beyaz eşya ve  klimalardaki genel sorunların en başında bakım geldiğini biliyor muydunuz? Bakımsız bir cihaz Arıza yapacağı Saati bekleyen bir cihazdır. bu yüzden her yıl beyaz eşya, klimalarınızı servis yetkisi altında bakıma almanız gerekir. Servis yetkilileri size ileride doğacak bir arıza yada sorunu bildirerek erken müdahale ile daha  az para ödemenizi sağlayacaktır.

   Çeşme Bosch Servisi haftanın     7/24 ü sizlerin yanında … 

Çamaşır Makinelerinde  Sık Rastlanan Arızalar

Çamaşır makinesi su boşaltmıyor : makinemizin sağ alt tarafında bulunan filitreyi kontrol ediniz eğer sıkıntı devam ederse  servisimize müracat ediniz.

Hata E16 / F16: Kapak açık :Kapağı kapatın. Eğer hata düzelmiyorsa lütfen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin ve bir servis randevusu ayarlayın.

Hata E17 / F17: Su besleme süresi aşıldı : Musluğu açın. Eğer hata düzelmiyorsa lütfen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin

Çamaşır makinesi sesli çalışıyor : çamaşır makinemiz özellikle sıkma anında aşırı derece  sesli çalışıyor ise makinemizin zemininin düz olmasına dikkat etmeliyiz eğer zemin düz ve ses devam ediyorsa lütfen cağrı merkezimizden servis talep ediniz..

Çamaşır makinesi iyi yıkamıyor :  makinemizin sağ alt taraftaki filitresi  kirli olabilir temizledikten sonra düzelmiyorsa lütfen servisimizden yardım alınız…

                                          

Çeşme Bosch Servisi 1

Çeşme Bosch Servisi

Kolay, zor, kârlı, kârsız, pahalı, ucuz demeden her tür arıza için en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermek için çabalıyoruz. 24 saat aktif olarak çalışan ekibimiz ile birlikte, hassas bir oluşumun ilk adımlarını atarak siz değerli müşterilerimizin dilediği şekilde, gönül rahatlığıyla beyaz eşya ve klimalarını servisimize emanet etmesine olanak sağlıyoruz.

Sürekli gelişmekte olan servisimizi sizin için en uygun fiyat garantisi ile günden güne iyileştirerek hizmetinize sunmaktayız. Çağrı merkezimize yapacağınız her çağrı için anında dönüş yapılarak sorununuzun en kısa sürede çözümü için çalışmalara başlamaktayız.

Çeşme Bosch Servisi için Müşteri Memnuniyeti Önemlidir

Etkin bir servis olarak sürekli aktif ekibimiz ile birlikte hizmet vermek büyük bir fark yaratmış olsa bile sizler bunu bizimle iletişime geçip çözümlerimiz ile tanışmadan göremezsiniz. Müşteri memnuniyeti ve dürüstlüğü çalışma prensibi edinen profesyonel ustalarımız sorununuzu en kısa sürede çözecek ve gerekli işlemleri en kaliteli şekilde size sunacaklardır.

Bölgeniz için en iyi servisi olup her an sizler için beyaz eşya ve klimalarınız hakkında tavsiyelerde bulunabilir ve çözüm üretebiliriz. Bizi tercih ettiğiniz veya edeceğiniz için teşekkür ederiz.

Çeşmedeki diğer servis hizmeti verdiğimiz marka ve bölgeleri görmek için www.izmir-teknik.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 bosch buzdolabı ,bosch çamaşır makinesi,  bosch bulaşık makinesi, bosch klima , bosch fırın , bosch termisfon  

Çeşme  Bosch Beyaz eşya klima servisi   iletişim : 0232 723 11 44

Call Now ButtonHEMEN ARA