Beyaz Eşya, Çeşme

Çeşme Beyaz Eşya Servisi

Çeşme Beyaz Eşya Servisi : olarak uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize çeşme ve semtlerine hizmet vermekteyiz. Beyaz eşya klima ve kombileriniz deki arıza bakım ve onarımlarında sizlere bir telefon kadar yakınız.

Ayrıca evlerimizde bulunan her marka ve modellerdeki buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve  klimalarda ki sorunları çözmek için sürekli yanınızdayız.

Çeşme Beyaz Eşya Servisi Konusunda Bizleri Arayınız

Çeşme Beyaz Eşya Servisi 1
beyaz eşya servisi

Genel olarak kullanmış olduğumuz beyaz eşya, klima,kombi, gibi cihazlarımızdaki arıza ve sebepleri yüksek ve dengesiz voltaj yada şebeke suyundan kaynaklanmaktadır. Çoğu tüketicimiz bunları bilmemekle beraber kullanmış olduğumuz cihazlarda suç aramaktadır. Oysaki zamanında yapılan bakım ve kontrollerde ileride başımıza gelebilecek olası bir arızaları da  önlemiş oluyoruz. çeşme beyaz eşya servisi  olarak  cihazlarımızdaki her türlü sorun için bizleri arayabilirsiniz. Sizlere her konuda hizmet vermek ve sorunları çözmek Çeşme beyaz eşya servisi  personelinin bir görevidir.

Çeşme beyaz eşya servisi

 Detaylı bilgi için buraya tıklayarak hizmet verdiğimiz bölgeleri inceleyebilirsiniz.

Aslında çoğu zaman siz değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda sizlere servise geldiğimizde ürünlerin genel olarak tüketici hatalarından bozulduğunu biliyor muydunuz? Bunların en başlıca sebepleri çamaşır ve bulaşık makinesinin filtreleme sistemlerinin tıkalı olmasından kaynaklanıyor. Filtresi tıkalı olan bir cihaz suyunu boşaltmaz kirli suyla programına devam eder buda çamaşır makinesine istemsiz arızalara sebep verir.

Çamaşır makinesi su boşaltmıyor. Çamaşır makinesinin sağ alt tarafında bulanan kapağımızın içindeki pislik tutucu olarak bilinen filtreyi her 5 çamaşırda temizlememiz gerekir. Filtresi tıkalı olan bir cihaz suyunu atamaz  vede sıkma işlemine giremez. Çoğu müşterilerimiz  makinem suyunu boşaltmıyor sıkma yapmıyor yada çamaşırlar temiz çıkmıyor gibi olan şikayetlerde  karşılaştığımız unsur filtre olarak çıkıyor.

Çamaşır makinesi ses yapıyor. Çoğu zaman bu sorunla karşılaşır ve böyle bir durumdan bizlerde komşularımızda rahatsız oluruz ve makinemizi akşam geç saatlerde kullanmayız. Ses yapan makinemizin bir çok sebebi olabilir bunların en başında da makinemizin zemini geliyor. Zemini bozuk olan bir beyaz eşya sürekli ses yapar bunu cihazlarımızın altlarında bulanan denge ayaklarıyla yada zemini düzleştirerek yapabiliriz. 

Dilerseniz  sayfamızdaki diğer yazıları okuyup bizleri takip edebilirsiniz https://www.izmir-teknik.com 

çeşme klima servisi

Call Now ButtonHEMEN ARA