Servis, Çeşme

Çeşme Beko Servisi

Çeşme Beko Servisi 7/24 hizmetinizde! Artık ev veya işyeri demeksizin her insanın, bilhassa yaz sıcaklarında vazgeçemediği konforların başında yer alan klimalar sunduğu rahatlıkla sıcak Çeşme gecelerinde sıcağı dert etmeden uyuyabilmenin tek yolu olarak görülüyor. Yaz sıcaklarının tavan yaptığı günlerde klimasız ortamlara çıkarken dahi iki defa düşünen insanlar arabalarından işyerlerine klimalarının sunduğu konforlu ortamdan faydalanıyor.

Kış aylarında ısınmak için de dur durak bilmeden kullanılan klimaların bakım görmeden aylar ve çoğu zaman da yıllar boyunca çalışmasıyla birlikle yaz ortasında yaşanan ve sinirlerin gerilmesine neden olan arızalar da bir nevi kaçınılmaz hale geliyor. Çeşme Beko servisi hizmetlerimizse siz değerli müşterilerimzi bu zahmetli uğraştan ve aynı zamanda fahiş fiyatlar ödemek kurtarır. Tamamı deneyimli profesyonellerden oluşan servis ekibimiz Beko cihazınızın bakım ve onarım işlemlerini kısa sürede tamamlar.

Çeşme Beko Servisi 1

Yaz ortasında aylarında Çeşme beko servisi  aranmasının en yaygın sebebi; uzun zaman öncesinde yaptırılması gereken bakım işleminin aylarca ertelenmiş olmasıdır. Klima teknisyeninin sadece cihazın içine bakmak için para aldığının düşünülmesi, bazılarının bakım için harcanan paranın gereksiz olduğuna karar vermesini sağlıyor. Klimalar uzun süre boyunca aralıksız çalıştığı gibi, gece saatlerinde bunaltan sıcaklarda uyuyabilmek için çoğu insan klimalarının gece saatlerinde de açık bırakıyor. Bu kadar yoğun bir biçimde çalışan klimaların yıpranan parçaları artık iflas ediyor ve sıcaklarla günler süren bir mücadele içine girmekten başka bir çare de kalmıyor. Konforun kaçmasının da ötesinde kapsamlı arızaların söz konusu olması, ödenen tamir masrafları sebebiyle de rahatın kaçmasına neden oluyor.

Çeşme Beko Servisi Telefonu

Deneyimli ekibimizle sizlere daima kaliteli hizmet vermeyi benimseyen servisimiz sizlere bir telefon kadar uzaktır. Her türlü arızalarınızda telefon desteği alabilirsiniz. Ayrıca servis kaydı oluşturduğunuz zaman birçok sorunu yerinde ve hızlı olarak çözdüğümüz için zamandan da tasarruf edeceksiniz.

Çeşme Beko Servisi

Çeşme Beko servisi  deneyimli servis ekibiyle iletişime geçilerek, bakım işlemlerinin zamanında yaptırılması bu tür problemleri yaşamadan,  klima konforundan yararlanmanızı sağlayacaktır. Bakım gören klimaların arızalanma ihtimali de asgariye düştüğünden, çok daha uzun süre boyunca sorunsuz kullanımın keyfi sürülebilmektedir. Arızalanmasa dahi bakım görmediği için performans kaybı yaşayabilen klimalar, arzu edilen sıcak ya da serin ortamı sunamamaya başlayabilir. Bu durumda ilk akla gelen yeni bir klima alınması gerektiği olsa da, aslında sorun klimanın bakım görmediği için performans kaybı yaşamasından kaynaklanmaktadır.

Çoğu zaman servis kaydı oluşturduğunuzda aynı gün içerisinde sizlere servis hizmeti verdiğimizi unutmayınız.

Servis Garantisi ve Yerinde Servis

Tamirini gerçekleştirdiğimizi cihazlarınızda kullanılan parçalara 1 yıl servis garantisi vermekteyiz. Cihazınızı yerinde tamir etmeye özen gösteren çok zor durumda kalmadıkça cihazlarınızı atölyeye almamaktadır. Böylece günlerce makinenizin servisten gelmesini beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Üstelik bu sayede daha hesaplı ve güvenilir hizmet alma fırsatını yakalıyorsunuz.

Call Now ButtonHEMEN ARA