Servis, Çeşme

Çeşme Arçelik Servisi

Çeşme Arçelik Servisi:  Olarak 20 yılı aşkın bir süredir siz değerli Çeşme halkına hizmet vermekteyiz.kendimizi  günümüzün gelişmekte olan teknolojik değerlerle yenileyerek müşterilere üstün hizmet sağlamaktayız.

Siz değerli çeşme halkına hizmet vermekten onur duyuyoruz çeşme ve semtlerine aynı gün ve yerinde hizmet  anlayışımız vardır   Çeşme arçelik Servisi daima sizin yanınızdadır.

Evinizde yaşamınızı kolaylaştırmakta kullanmakta olduğunuz beyaz eşya,klima  larınızdaki  arıza ve sorunlarda  sizlere yardımcı olarak müşteri memnuniyetini hedef göstermiş firmayız. tüm marka ve modellerdeki beyaz eşyalarınız için 7/24 arayabilir çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.

Teknisyenlerimize Arıza kaydı ulaştığında sizlere en kısa sürede  geri dönüş sağlayarak. arızalanmış cihazınızı yerinde müdahale ederek  sizlere sağlam bir şekilde teslim eder.

Yapılan malzemeli yada malzemesiz onarım için 1 yıl servis garantisi vermektedir. Bu süre içinde cihazda tekrarlanan bir arızada  servislerimiz sizden hiç bir ücret  talep etmek sizin cihazınızı garantili bir şekilde çalışır durumda size teslim ediyor.

DÜnyamızda yaşanan covid-19 pandemi döneminde ekiplerimiz hijyen kullarına uyuyor. Tek kullanımlık galoş ve tek kullanımlık maske kullanarak hem siz değerli müşterilerimizin hemde Çeşme Arçelik Servisi olarak kendi sağlığımızı korumaktayız.

 

Çeşme Arçelik Servisi Kalite Ve Güvenli Hizmet Sunmaktadır

çeşme arçelik servisi

Binlerce kişiye hizmet veren ÇEŞME ARÇELİK SERVİSİ rakip tanımaksızın günden güne büyüyen, size en kısa sürede dönüş yapan bilgili çağrı merkeziyle servislerin zirvesindedir.

Ev ve işyerlerinde bunaltıcı sıcaklarla boğuşmak zorunda kalan tüm İzmirliler ve tatilciler için günümüzde temel ihtiyaç haline gelen klimalarda yaşanan sorunların temelinde, cihazın bakımının aksatılması yatmakta. İzmir’in geri kalanı gibi Çeşme sakinleri de yazın ortasında arızalanan klimalarının hemen tamiri için Çeşme Arçelik servisi hizmetlerimizden uygun fiyatlarla ve yalnızca bir telefonla yararlanabilirsiniz.

Değerli müşterilerimiz herhangi bir arıza veya bilgilendirme konusunda çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir. Bir arıza durumunda bizi hemen arayın.

 

 Çamaşır makinelerinde sık rastlanan arızalar 

 ÇAMAŞIR MAKİNESİ SU BOŞALTMIYOR : makinemizin sağ alt tarafında bulan filitre tıkalı olabilir lütfen temizleyiniz .

 ÇAMAŞIR MAKİNESİ SES YAPIYOR :  makinemizin zemini ile alakalı bir sıkıntı olabilir eğer sorun geçmez ise teknik ekibimizden destek alınız.

ÇAMAŞIR MAKİNESİ ÇALIŞMIYOR :  böyle bir durumda makinemiz deki ışık yanık ve cihaz çalışmıyor ise kapak kapanmamış olabilir  kapağı sert bir şekilde kapatıp tekrar deneyelim şikayet devam eder ise bizden yardım alabilirsiniz..

 Çeşme Arçelik Servisi

Çeşme Arçelik Servisi Telefonu                  0232 723 11 44

Deneyimli ekibimizle sizlere sadece bir telefon kadar uzaktır. Her türlü arızalarınızda telefon desteği alabilirsiniz. Ayrıca servis kaydı oluşturduğunuz zaman birçok sorunu yerinde ve hızlı olarak çözdüğümüz için zamandan da tasarruf edeceksiniz.

Çoğu zaman servis kaydı oluşturduğunuzda aynı gün içerisinde sizlere servis hizmeti verdiğimizi unutmayınız.

Klima servisi tarafından verilen bakım hizmetleri iklimlendirme sistemindeki arızalarının tamir edilmesi ve basit bir temizlik işlemi yapılmasını sağlamaz. Teknisyen cihazın “verimli bir şekilde çalışmayı sürdürmesini sağlayan” bakım uygulamalarının ardından; yakın gelecekte meydana gelmesi kuvvetle muhtemel arızaları da önceden saptayabilir.

Cihazımız bozulmadan gereken önlemler alınabilir. Klima konforundan günlerce mahrum kalmaya gerek olmadan problem oluşmadan çözülür. Bazı durumlarda yakın zamanda sorun çıkaracağı bariz olan parçaların değiştirilmesi de gerekir. Bu işlemin yapılmaması durumunda oluşacak arızanın çok daha geniş kapsamlı olması ve bu sebeple de tamir için çok daha fazla masraf yapılması gerekebilir.

Servis Garantisi ve Yerinde Servis

Tamirini gerçekleştirdiğimizi cihazlarınızda kullanılan parçalara 1 yıl servis garantisi vermekteyiz. Cihazlarınız çok sıkıntılı bir durum olmadıkça yerinde tamir edilmektedirler. Böylece günlerce makinenizin servisten gelmesini beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Üstelik bu sayede daha hesaplı ve güvenilir hizmet alma fırsatını yakalıyorsunuz. Cazip fiyatlı Çeşme Arçelik servisi hizmetlerimizden hemen yararlanmak ve her türlü sorunuz için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

   Bizleri wep adresimizden de takip edebilir güncel yayınlarımızı okuya bilirsiniz

www.izmir-teknik.com

Call Now ButtonHEMEN ARA