Petek Temizliği

Buca Petek Temizleme

Buca petek temizleme, firması olarak siz değerli müşterilerimize konforlu ve rahat bir yaşam sağlayabilmeniz için 2001 yılından beri bu sektörde hizmet vermekteyiz.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile en önemli ilkelerimizden bir tanesi müşteri memnuniyetidir. Bu sebep ile soğuk gecen kış aylarında yüksek gelen  doğal gaz faturanız ve yetersiz ısınmalarınızı teknik ekip ve ekipmanlarımızla elimizden gelenin en iyisini yaparak çözüyoruz..

Bizlere kombi ve petek bakımı ile ilgili servis kaydı oluşturduğunuzda aynı gün ve yerinde müdahale ile özel makine ve ilaçlarla bu işlemi gerçekleştirmekteyiz. Peki, petek temizliğinin gerçekten önemi var mıdır?

Bunun cevabını çoğu zaman müşterilerimiz bu işlem sonucunda bakım esnasında peteklerden çıkan kirli ve çamurlu suyu gördükten sonra vermektedir. İstemiş olduğumuz sıcaklık derecesi genelde 50 ile 70 derece arasındadır kirli ve tıkalı bir tesisat bu istemiş olduğumuz dereceyi sistem deki tıkanmalar nedeni ile çok uzun saatler sonucunda bizlere hissettirir bu nedenden dolayı en çok doğal gaz faturamız etkilenir çünkü kombimiz saatler boyu çalışacağı için sizlerde yüksek meblağlar ödeyeceksiniz…  Peki, bu yüksek faturalardan kendimizi nasıl kurtaracağız

Buca Petek Temizleme
Buca Petek Temizleme, Petek Temizliği

Buca Petek Temizleme

Bu işlemin yapılması için bizleri arayabilirsiniz. Petek temizleme  gerçekten zaman özen ve beceri isteyen bir iştir her petek temizleme işlemi sizleri gerçek anlamda mutlu etmeye bilir

Bizler bu işin bilincinde olarak sizlere bu hizmeti sunarken aldığımız ücretin hakkını vermek isteriz

petek temizliğindeki en önemli  unsur  petek içlerindeki çamurlu suyu  kombimize bulaştırmamaktır bizler bu petek temizliğini  yaparken kombimizi devre dışı bırakarak ilerideki zamanlarda kombimiz de herhangi bir hasara yol açmasında önlüyoruz..  Genelde çoğu zaman müşterilerimizin aklında şu sorularda yer alıyor…

Acaba temizlik esnasında evimiz kirlenecek mi… petek temizliği banyomuzdaki havlu pan ve petekten giriş yapılarak daire içindeki peteklere tek tek ulaşılarak yapılır ve daire içindeki diğer petekler sökülmeden yapılır.  Temizlik işlemi banyodan yapıldığı için tesisatımızdaki kirli su banyodaki atık su tesisatına verilir. İşlem sonuncunda evimiz herhangi bir kirliliğe maruz kalmaz ….

Bize ulaşın: yapılan petek temizliği sonucunda doğal gaz faturanızda  % 40 a varan düşmeler meydana gelecek sizlerin de cebi gülecektir.

Haftanın 7 günü Buca petek temizleme firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA