Klima

Buca Klima Servisi

Buca Klima Servisi adına her zaman en kaliteli hizmeti, müşteri memnuniyetini esas alarak, her türlü marka ve modelle ait cihazların tamir ve montajını yaparak vermekteyiz. Yapacağımız bakım çalışmaları doğrultusunda enerjiden tasarruf yapma imkanını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Alanında uzman ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile Klima Arıza, Klima Montaj, Klima Bakım gibi hizmetleri, müşteri memnuniyetini esas alarak yapmaktayız.

Evlerinizde kullandığınız Beyaz Eşya, Klima, Kombi ve Elektrikli Küçük Ev Aletleri ile ilgili her türlü sorun, arıza ve tamirat işlemleri için çağrı merkezimiz üzerinden uzman ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Garantili Buca Klima Tamiri

Buca Klima Servisi olarak sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerde bakım, onarım ve montaj dahil olmak üzere kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz. Buca’da ihtiyacınız olan her türlü hizmet için deneyimli ekibimiz ile sizlere daima kaliteli ve garantili hizmeti esas alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen tamir işlemlerinde cihazlarınız için kullanılan parçalara 1 yıl servis garantisi veriyoruz. Müşterilerimizin en çok şikayet ettiği konulardan olan, makinelerin servisten gelmesini bekleme sorunu için, elimizden geldiğince yerinde tamir etmeye özen göstermekteyiz.

Her türlü arıza ve destek için aynı gün içerisinde servis imkânı sağlayan Buca Klima Tamiri servisi ile artık hayat daha kolay.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi (0232) 277 77 44