Servis

Balçova Jeotermal Arıza

Balçova jeotermal arıza firması olarak evinizde kullanmakta olduğunuz ısıtma amaçlı petek ve tesisat sistemlerinize yılda en az bir kere bakım yapılmasının gerektiğini biliyor muydunuz?

Özellikle tesisatın içinde yaz aylarında biriken şehir şebekesinin tortulu suyundan kaynaklanan pislikler, başta bina hattının ana eşenjörü tıkamakla beraber daha sonrasında pislik tutucularını ve daire içindeki ısıtma amaçlı kullanmış olduğunuz peteklerin tıkanmasına yol açmaktadır.

Kış aylarında peteklerinizin özellikle belirli bir kısmının diğer tarafına göre daha az ısı vermesinin sebebi peteklerin içinde oluşan tortular ve yabancı maddelerdir. Bu maddelerin profesyonel ekipler tarafından özel makine ve kimyasal ilaçlarla temizlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde aylık faturanızda gereksiz bir artışa ve evinizde ısınma yetersizliğine sebep olur.

Balçova Jeotermal Arıza

Petek bakımı ve temizliği herkesin yapabileceği bir iş değildir. Bu işlem için özel teknikler, kimyasal ilaçlar ve sadece bu işlem için üretilen petek temizleme makineleri kullanılmaktadır. İşlem sırasında yapılabilecek en ufak bir hata geri dönüşü uzun uğraş ve masraf gerektiren bir meşaketli yola dönüşebilir.

Biz Balçova jeotermal arıza ekibi olarak profesyonel ve tecrübeli ekibimizle bu işlemi Balçova semtinde yıllardır yapmaktayız.

Yaptığımız işlem adına sizlere bir sene garanti veriyor ve olası bir sıkıntıda ücretsiz olarak sizin istediğiniz bir gün ve saatte evinize tekrar gelip sorunu çözüyoruz.

İşlem sırasında evinizin veya ofisinizin tesisatınının içinden çıkan pislikler ve yabancı maddeleri sizlerde görebilir; sizlerde bu işlemin ne kadar dikkate alınması gereken bir unsur olduğunu fark edebilirsiniz.

Yapılan işlemler sonucunda aylık ısınma faturanızda %30, %35 hatta %40 lara varan tasarruf yapabilirsiniz. Balçova jeotermal arıza firmamızı arayarak yıllık bakımlarınızı yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA