Klima

Alsancak Klima Servisi

Alsancak klima servisi  olarak siz değerli müşterilerimize 20 yıldır alsancak semtinde hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuz ve başarılı ekipmanlarımızla sizlerin daha da güvenini kazanarak büyük başarılara imza atmış bulunmaktayız. İş hususlarında en çok önem verdiğimiz müşteri memnuniyetidir. Bizleri her marka ve model deki klimarın bakımı arızası ve yer değişimi konusunda bizlere ulaşabilirsiniz.

Alsancak Klima Servisi Konusunda Bizlere Güvenebilirsiniz

Alsancak klima bakımı  mevsim değişikliklerinde aslında en çok aranan cihazların başında klima gelirken bizler sadece klimalara ihtiyaç duyduğumuzda onların değerlerini anlarız. Tamda o esnada onlar bizi yarı yolda bırakır. Çünkü bakımı yapılmamış klima verimli çalışmazken yaz sıcaklarında ki artış nedeniyle arıza yapma olasılıkları çok yüksektir. Siz değerli müşterilerimize en büyük tavsiyemiz klimaları mızın bakımlarını sezona girmeden önce uzman ekipler tarafından yaptırmalarıdır..

Alsancak Klima Servisi
Alsancak Klima Servisi – Montaj – Bakım – Onarım

Klima Montajı,Arıza,Bakım Klimalardaki diğer dikkat edilmesi gereken husus ise yer değişikliği nakillerdir. İşlemlerin işini bilen bir usta yada teknisyen tarafından yapılması önemlidir. Klimalardaki verimsiz çalışmanın diğer sebeplerinden bir tane side uygun olmayan montajlar dır.

Alsancak klima tamiri klimalarda bulunan ve ortamdaki tozu hapseden filtrelerin 50 çalışma saatinde temizlenmesi gerektiğini biliyor muydunuz? kullanmakta olduğumuz klimalar eğer düşük verimli çalışmakta ve sizlere yetmiyorsa servis çağırmadan önce ön kapak altında bulunan filtreleri kontrol ediniz. Filtrelerin üzeri toz kaplıysa klimamız hava alamaz ve verimden düşer. Filtrelerin temizliğini çeşme altında suyla yapabilir daha sonra onları kurulayarak yerlerine tadabilirsiniz. Bu işlemin çok kolay ve sabit yapıldığını sizlerde göreceksiniz. Bu işlemden sonra klimamız gene aynı şekilde randımansız çalışmaya devam ederse bizleri arayarak servis talebinde buluna bilirsiniz.

*klimamız çalışmıyor 

* klimamızı çalıştırmakta kullandığımız kumandanın pillerini değiştirelim

*klimamıza bağlı olan sigortanın yukarıda olmasına dikkat edelim

* klimamıza gelen enerji hattını kontrol edelim ( power ışığından anlaya biliriz)

yukarıdaki  belirttiğimiz seçenekleri kontrol ettikten sonra arıza devam ediyorsa bizlerden teknik destek alabilirsiniz.

*klima çalışıyor fakat ısıtma ve soğutma yapmıyor

* Eğer klimanın çalıştığından  eminsek gaz ikmali gerekebilir bizlerden teknik destek alabilirsiniz

klimamız çalışırken kötü kokular yayıyorsa

* klima calışırken koku yapmasının sebebi hava kanallarının ve fan pervanesinin kirden gözenekleri dolmuş demektir klimamıza uzman ekipler tarafından bakım yapılması gerekmektedir.

Dilerseniz BURAYI TIKLAYARAK sayfamızdaki diğer yazıları da takip edebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA