Çeşme

Alaçatı Klima Servisi

alaçatı klima servisi
alaçatı klima servisi

ALAÇATI KLİMA SERVİSİ  Olarak uzun yıllara dayanan tecrübe ve  deneyimlerimizle siz alaçatı halkına çağdaş ve güvenli bir hizmet vermekteyiz. Evinizde ve ofislerde kullanmakta olduğunuz yaşam konforu olan klimaların arıza, bakım, montaj konularında sizler için doğru adresiz.

ALAÇATI KLİMA SERVİSİ 

Bizleri cihazlarınızda sorunlarla ilgili haftanın 7/24  cağrı merkezlerimizden ulaşabilirsiniz. Servis kaydı oluşturduktan sonra size en yakın sahada ekip arkadaşlarımız tarafından aranacak gün içinde saat randevusu oluşturularak kalite ve güvenli hizmet için rahatsız edileceksiniz.

Genel anlamda çoğu cihazlardaki arıza ve sorunun bakımsızlıktan kaynaklandığını biliyor muydunuz ? Bakımsız bir klima çalıştığı ortama kötü kokular ve mikrop yayar yıllarında birikimi olan bu pislikler sizi lejyoner hastalığına kadar götürür.

Bunun gibi bir olay ile kimse karşı karşıya kalmak istemez peki bu tip olaylardan kendimizi ve cihazımızı nasıl koruyabiliriz. Ortalama 150 saat çalışan bir cihazımızın ön kapak altında bulunan filitrelerini temizleyerek bakım süresini biraz daha uzatmış oluruz.

Klimarımızı düzenli olarak her yıl bakım yaptırmamız gerekmektedir yapılan bakım sonucun da cihazlarımız dahada verimli çalışarak fazla enerjiden de  sizleri koruyacak daha iyi bir performans sağlayacaktır

Alaçatı Klima Servisi

Alaçatı Klima Servisi 1
Alaçatı Klima Servisi

alaçatı klima servisi olarak daima sizlerleyiz

Deneyimli ekibimizle sizlere daima kaliteli hizmet vermeyi benimseyen servisimiz sizlere bir telefon kadar uzaktır. Her türlü arızalarınızda telefon desteği alabilirsiniz. Ayrıca servis kaydı oluşturduğunuz zaman birçok sorunu yerinde ve hızlı olarak çözdüğümüz için zamandan da tasarruf edeceksiniz.

 

Tamirini gerçekleştirdiğimiz  cihazlarınızda kullanılan parçalara 1 yıl servis garantisi vermekteyiz. Cihazınızı yerinde tamir etmeye özen gösteren çok zor durumda kalmadıkça cihazlarınızı atölyeye almamaktadır. Böylece günlerce makinenizin servisten gelmesini beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Üstelik bu sayede daha hesaplı ve güvenilir hizmet alma fırsatını yakalıyorsunuz.

Dilerseniz Bizleri wep adresimizden de takip edebilir  diğer yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Klima cihazlarınızın rutin bakım işlemleri ve ayrıca her tür arızasının hızlı bir şekilde giderilmesi konusunda da bir telefonla yardım alabileceğiniz deneyimli servis ekibimiz markası ve modeli fark etmeksizin, uzmanlığıyla tüm cihazlarda sizlere pratik ve oldukça ekonomik çözümler sunabilecek mesleki yeterliliğe sahip.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA