Çeşme, Bölgeler

Alaçatı beyaz eşya servisi

alaçatı beyaz eşya servisi
alaçatı beyaz eşya servisi

Alaçatı Beyaz Eşya Servisi : firması olarak siz değerli müşterilerimizin tüm marka ve modellerde ki cihazlarının tamiri noktasında hizmet vermekteyiz. Evinizde bulunan Beyaz EşyaKlimaKombi ve Elektrikli Küçük Ev Aletleri grubunda bulunan cihazlarınızın her türlü arızalarında çağrı merkezimizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

alaçatı beyaz eşya servisi :  olarak firmamız, servis kaydı oluşturulduktan itibaren en kısa sürede cihazınıza müdahale etmektedir. Bu nedenle hızlı ve güvenilir servis imkanı veren firmamız tercih edilir niteliktedir.Beyaz Eşya TamiriKlima ve Kombi Tamiri hizmetlerinin yanı sıra Klima Montajı‘da yapmaktayız. Adres değişikliği halinde Beyaz Eşyalarınızın ve Klimaların zarar görmeden servis garantisi ile yerinden sökülerek yeni adresinize montajı ve bakımının yapılması son derece önemlidir. Zira yanlış sökülen Beyaz Eşyalarınızın yeni yerinde çalışmama ihtimali yüksektir.

Deneyimli ekibimizle sizlere daima kaliteli hizmet vermeyi benimseyen servisimiz sizlere bir telefon kadar uzaktır. Her türlü arızalarınızda telefon desteği alabilirsiniz. Ayrıca servis kaydı oluşturduğunuz zaman birçok sorunu yerinde ve hızlı olarak çözdüğümüz için zamandan da tasarruf edeceksiniz.

Alaçatı Beyaz Eşya  Servisi

çeşme klima servisi

Alaçatı Beyaz Eşya  Servisi

Çoğu zaman servis kaydı oluşturduğunuzda aynı gün içerisinde sizlere servis hizmeti verdiğimizi unutmayınız.

Çamaşır makinem su almıyorBulaşık makinem suyu ısıtmıyorsu tahliyesi yapmıyorkoku yapıyor eyvah ben şimdi ne yapacağım dediğinizde biz sizlere hizmet vermek için burada olacağız. Bu saydıklarımıza ek olarak buzdolabım soğutmuyorklimam ses çıkartıyoryeterince soğutmuyor gibi problemler başta olmak üzere daha nicelerini sayabiliriz.

Alaçatı beyaz eşya servisi

Tamirini gerçekleştirdiğimizi cihazlarınızda kullanılan parçalara 1 yıl servis garantisi vermekteyiz. Cihazınızı yerinde tamir etmeye özen gösteren çok zor durumda kalmadıkça cihazlarınızı atölyeye almamaktadır. Böylece günlerce makinenizin servisten gelmesini beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Üstelik bu sayede daha hesaplı ve güvenilir hizmet alma fırsatını yakalıyorsunuz., bizleri https://www.izmir-teknik.com adresinden takip edebilir diğer ürünlerimiz için bilgi alabilirsiniz

Diğer servis verdiğimiz markalar ve bölgeleri görüntülemek için www.izmir-teknik.com sitemizi inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA